fbpx

HANNOVER - SYSTEM 3/1 - OGRODNIK (Czeladnik)

 

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie, system 3/1, gwarancję zakwaterowania bezplatnego i samochod firmowy.

Pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności.

 

Wymagamy:

Doświadczenie w pracach ogrodniczych, dobry stan zdrowia, wymagany język niemiecki komunikatywny.

 

Zakres obowiązków:

Prace fizyczne przy zakładaniu terenów zielonych (sadzenie roślin, zakładanie trawników itp.)

 

Wynagrodzenie: 2400€ Brutto + zamieszkanie 

-Bez systemu 2800€ Brutto- 

 

 

MARCIN BIALEK
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+49 151 523 237 52

 

 

 

Koch 2020-02-13

Kierowca Logo
Koch Logo 003
Koch Logo Medipraca

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.