fbpx

Szukamy Dyspozytora dla naszego klijenta w Ludwigsfelde

Zadania:

• Planowanie własnej floty w zespole dwóch innych dyspozytorów.
• Komunikacja z klientami, kierowcami, przedsiębiorcami i interfejsami
• Optymalizacja procesów operacyjnych
• Terminowe przestrzeganie dostaw, z uwzględnieniem czasu jazdy i odpoczynku
• Miej na widoku najważniejsze informacje: klientów i kierowców.

Wymagania:

• Pomyślnie ukończone szkolenie handlowca (m / k / d) w zakresie usług spedycyjnych i logistycznych lub porównywalnych kwalifikacji

• Solidne doświadczenie zawodowe w dziedzinie dyspozycji

• Znajomość przepisów prawnych, czasów prowadzenia pojazdu, zabezpieczania ładunku i dobra znajomość lokalnych warunków

• Wyraźna świadomość jakości i kosztów, asertywność, podejmowanie decyzji i umiejętności pracy w zespole

• Bezpieczna znajomość komputera (MS Office, oprogramowanie do spedycji)

Oferujemy:

• Bezpieczna, stała prace na stale.

• Wszystkie zalety firmy rodzinnej

• Brak pracy zmianowej!

• Współpraca w małym zespole

• Wynagrodzenie oparte na rynku i wynikach

• Świadczenia, świadczenia urlopowe itp.

Zamieszkanie na start w niemczech ofertuje pracodawca!

Wynagrodzenie: 2500/2900€ brutto

Koch 2020-02-53

Koch Logo Medipraca