fbpx

Dyspozytor/ka w Niemczech

✅ Obowiązki

praca polega na wydawaniu dyspozycji kierowcom wlasnej FLOTY, komunikacja w języku niemieckim i języku polskim z pracownikami.

✅ Wymagania

u miejętność obsługi komputera, programy Telematik DC Fleetboard, doświadczenie jako dyspozytor transportu, biegły j. niemiecki i polski.

✅ Oferujemy

pracę stałą od poniedziałku do piątku, praca w biurze, pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej. Luxemburską umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

4.000€ BRUTTO + Urlop + prawo do świadczeń socjalnych:

Zamieszkanie na START na 3 miesiace pokrywa pracodawca!

MARCIN BIALEK
+49 151 523 237 52

Koch Logo Medipraca